Vyhledávání

Kontakt

Mateřská škola Medlovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
Medlovice 77
p. Vyškov
682 01

ID datové schránky: rkaknqb

517 365 927

skolka.medlovice@tiscali.cz

Slavnostní rozloučení se školním rokem a předškoláky.

18.06.2021 13:31

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na slavnostní rozloučení se školním rokem a ,,pasováním předškoláků na školáky."  Výchoně vzdělávací pořad pod názvem ,,Templářův poklad" se uskuteční v úterý 29.červa v 15,30 hodin v prostorách školní zahrady. Děti budou plnit různé úkoly spojené s rytířskými ctnostmi a zdatnostmi, hravě a s příběhem.                                                                                                                                                                                                              Těšíme se na Vaši návštěvu.